זרועות למחשב

למרות שעבודה מול המחשב נדמית לעתים כעבודה שאינה דורשת מאמץ פיזי, הדבר אינו כך. גם בזמן ישיבה ועבודה מול המחשב הגוף שלנו מתאמץ: הגב, שרירי העורף, הידיים – כולם עובדים קשה מאד. כאשר אנו עובדים שעות ארוכות לאורך תקופה העומס מצטבר ובמקרים רבים אנשים נוטים לסבול מכאבים, דלקות ובעיות שונות. במקרים חריפים, הכאבים עלולים לפגוע בצורה ממשית באיכות החיים ולגרום לסבל רב.


זרועות למחשב – עוזרות גם לכם!


אחת הדרכים לצמצם את מימדי הבעיה היא בעזרת ציוד איכותי שמסייע לבנות סביבת עבודה שמתאימה לכל אחד ואחד באופן אישי. סביבת עבודה שכזו יכולה לכלול בין השאר כיסא איכותי, הדום לרגליים, מסך איכותי, עכבר ארגונומי, מקלדת ארגונומית, מתקן תמיכה לאמות ("ארגוקלאוד") וגם זרועות למחשב.

זרועות למחשב הן כלי חשוב בדרך לבנייה של סביבת עבודה שכזו. אחד הדברים החשובים בעיצוב של סביבת עבודה נוחה הוא מיקום המסך. כאשר המסך גבוה או נמוך מדי או מונח בזווית לא מתאימה, הדבר גורם לנו למאמצים גדולים ולכאבים שצפויים להופיע בסופו של דבר באיזור הצוואר, העורף, הכתפיים וכו'.

רבים מאיתנו מכירים את התופעה שבה אנשים מניחים את מסך המחשב שלהם על ערימת ספרים כדי למצוא את הגובה המתאים או משחקים איתו כדי למצוא זווית מתאימה ביחס לתאורה המשתנה ל אורך שעות היום. כדי לפתור את הבעייה אחת ולתמיד אפשר פשוט להשתמש בהתקנה של המסך על זרועות למחשב – אלו מאפשרות כוונון קליל ומהיר של המסך לגובה מתאים בקלות וללא מאמץ.


זרועות למחשב – איך זה עובד?


זרועות למחשב מתחברות בקלות לשולחן בהרכבה שלוקחת כמה דקות ומאפשרות לכל אחד לכוון את מסך המחשב בלי כל בעיה, כרצונו, בקלות.

כאן באתר תמצאו מבחר של זרועות למחשב בעיצובים מרהיבים ובאיכות הגבוהה ביותר. מוזמנים להתרשם מהמבחר בקישור הזה – ונשמח גם לייעץ לכם במקרה שאתם מתלבטים במה כדאי לכם לבחור.

 

גיל בן-טובים

יועץ ארגונומי מומחה,
MPH בבריאות הציבור עם התמחות בביומכניקה וארגונומיה.
מייסד ומנכ"ל ארגו פור יו בע"מ ומנהל ראשי של אתר ergoshop