הדום לרגליים

אנשים רבים סבורים בטעות כי מאחר והעבודה מול המחשב לא כוללת נשיאת משאות כבדים, אין להתייחס אליה כאל עבודה פיזית - אך הדבר אינו נכון. העומסים אשר מופעלים על גופנו בעת ישיבה ארוכה מול מסך המחשב יכולים לגרום לנו לנזקים מצטברים אשר מובילים במרוצת הזמן לכאבים ולסבל רב.

השעות המרובות שאנו מבלים מול המחשב יכולות לגרום לנו בין השאר לכאבי גב. כדי לצמצם ולהפחית עומסים ואת הסיכון לכאבים – מומלץ במקרים רבים להיעזר בפתרון פשוט ונוח – הדום לרגליים. בעזרת הדום לרגליים תוכלו לשנות את הרגלי הישיבה שלכם, ולהפחית את כאבי הגב.
הדום לרגליים נותן תמיכה מלאה לכפות הרגליים שלכם ומשנה את היציבה בזמן הישיבה. שינוי קטן אך משמעותי זה, עוזר לשפר את זרימת הדם לרגליים ובד בבד נותן תמיכה מלאה לגב התחתון.


הדום לרגליים – ישיבה דינאמית


תוספת של הדום לרגליים היא חיונית במיוחד עבור אלה מכם אשר מתכננים פינת עבודה שבה יעשו שימוש גם ילדים, שרגליהם ברוב המקרים עדיין לא מגיעות לרצפה. ההדום יוכל לתת להם את התמיכה הנחוצה לרגליים ולסייע להם לשבת בצורה נכונה ובריאה, כך שלא יגרם לגבם נזק כבר בגיל צעיר.

כאן באתר תמצאו הדום לרגליים שנקרא Rollegs. זהו הדום עם משטח דריכה רפלקסולוגי, שיש לו גלגלי גומי שקטים המאפשרים תנועה חלקה ודינאמית. ניתן להשתמש בו גם במצב סטטי. ההדום קל ואלגנטי ובעיצוב מרהיב. הוא מתאים בגודלו לכל פינת עבודה וניתן להכניס אותו גם מתחת לשולחנות צרים.

זהו הדום לרגליים ייחודי – שמאפשר לבצע גלגול עם הרגליים דבר שמניע את הגו כולו, מזרים דם בגוף, ומונע הצטברות של עומסים. הדום לרגליים נותן לכם את האפשרות לישיבה דינאמית, אשר משפרת את זרימת הדם ועוזרת לשמור על חיוניותם של השרירים במהלך יום העבודה שלכם.

למידע נוסף על הדום רגליים היכנסו לקישור המוצרף


דלית בן-טובים


יועצת ארגונומית וספורתרפיסטית מטעם מכון ווינגיט עם התמחות בארגונומיה.
מנהלת מקצועית בארגו פור יו בע"מ ובאתר ergoshop