ייעוץ ארגונומי

ייעוץ ארגונומי הוא הדרך הטובה ביותר לצמצם בעיות של כאבים הנובעים מהעומס המוטל על גופנו בחיי היומיום, בבית ובמשרד.

ארגונומיה היא שיטה בריאותית אשר מוקדשת להתאמת הסביבה שבה אנו חיים ופועלים לגופנו. באמצעות ייעוץ ארגונומי ניתן להקל את העומסים המוטלים על הגוף בזמן העבודה ובחיי היומיום ולהפחית בצורה משמעותית את הדלקות, הכאבים ושלל בעיות רפואיות אשר נגרמות לרבים מהאנשים עם הזמן.

ייעוץ ארגונומי – למי זה מתאים?


ייעוץ ארגונומי מתאים לכל מי שסובל מבעיות כמו כאבי גב, כאבי צוואר, יובש בעיניים, קשיים בישיבה ממושכת ועוד. הבעיות הללו נובעות לעיתים קרובות מסביבת עבודה שאינה מותאמת בצורה אידיאלית לאדם הפעיל בה. זה נכון גם כאשר מדובר בעובדים שיושבים שעות ארוכות ביום מול מחשב וכמובן גם לעובדים המבצעים משימות פיזיות כמו הרמת משאות, או אפילו הכנת קפה מאות פעמים ביום. גם אנשים אחרים, למשל מוזיקאים מקצועיים, אשר חוזרים על פעולות זהות פעמים רבות, סובלים לעיתים קרובות מכאבים ויכולים להיעזר בשירותים של ייעוץ ארגונומי.

ייעוץ ארגונומי – נעים להכיר

חברת ארגו.פור.יו, המנהלת את אתר ארגושופ, מנוהלת על ידי גיל ודלית בן-טובים. יועצים ארגונומיים בעלי ניסיון רב של עשרות שנים בתחום. אנו מספקים שירותים של ייעוץ ארגונומי זה שנים רבות לאנשים פרטיים ולחברות ההייטק המובילות בישראל כמו גוגל, EMC, SISCO ואחרות.

אנו מספקים שירותים של ייעוץ ארגונומי באמצעות ביקורי בית, ביקורים במקומות העבודה – וכן באמצעות ייעוץ טלפוני ועוד.

לצד השירותים של ייעוץ ארגונומי אנו מציעים גם שלל מוצרים ארגונומיים אשר יכולים להקל ולשפר את סביבת העבודה, כמו עכברים ארגונומיים, מקלדות ארגונומיות, מתקנים לתמיכה בידיים ובזרועות ועוד?

מה בעצם אנו עושים במסגרת של ייעוץ ארגונומי? אנו בודקים ביחד איתכם את סביבת העבודה והפעולה ומתאימים אותה באופן אידיאלי עבורכם. שינויים קטנים כגון שינוי גובה המסך, החלפת כיסא, הוספת ציוד ארגונומי לסביבת העבודה, תרגילים להקלה על העומס ועוד, יכולים לחסוך לכם כאבים רבים ולהקל עליכם בצורה משמעותית.

מעוניינים בעוד פרטים על ייעוץ ארגונומי? צרו איתנו קשר בטלפון 09-8783466 או באמצעות

הטופס בקישור.דלית בן-טובים

יועצת ארגונומית וספורתרפיסטית מטעם מכון ווינגיט עם התמחות בארגונומיה.
מנהלת מקצועית בארגו פור יו בע"מ ובאתר ergoshop