מומחה ארגונומיה

מחפשים מומחה ארגונומיה? הגעתם אל המקום הנכון!

חברת "ארגו.פור.יו" היא חברת הייעוץ הארגונומי המובילה בישראל ומספקת שירותי ייעוץ מגוונים לחברות הגדולות במשק ולאנשים פרטיים זה שנים רבות.
במסגרת השירותים אנו מספקים מגוון רחב של שירותי ייעוץ ארגונומי המיועדים לסוגים שונים של אוכלוסיות.

מדוע בעצם צריך להזמין מומחה ארגונומיה?
מחקרים רבים מגלים שאחת הבעיות הקשות ביותר שאיתן מתמודדות חברות היא הנזקים הפיזיים מהם סובלים העובדים במהלך העבודה.
נזקים אלה גורמים לפגיעה בתפוקת העובדים, מגבירים את חוסר שביעות הרצון ממקום העבודה, מגדילים את מספר ההיעדרויות ובסופו של דבר עלולים לגרום לנזקים כלכליים כבדים למקום העבודה.

מומחה ארגונומיה – השירותים שלנו
בהתאם, יותר ויותר חברות מבינות כי כדאי להן להיעזר בשירותים של מומחה ארגונומיה, על מנת להדריך את העובדים באופן קבוצתי ואישי כיצד לשפר את עבודתם ולהימנע מדלקות וכאבים. לכל עובד ולכל סוג עבודה יש בעיות שונות וצרכים שונים,
ואנו יכולים ויודעים לספק את הייעוץ האישי בצורה הטובה ביותר.

מומחה ארגונומיה יכול לסייע לחברה גם בתכנון המשרד או אזור העבודה על מנת שיהיה מותאם וארגונומי, בבחירת ריהוט וציוד משרדי נכון ומתאים.
כמו כן, אנו נוהגים להכשיר נאמני ארגונומיה, לחברות המבקשות זאת, כדי שאלו יוכלו לסייע ולפקח בשטח ולמנוע בעיות עתידיות.

"ארגו.פור.יו" מספקת שירותים לחברות הייטק כגון Google, NDS, EMC ועוד. במסגרת השירות אנו מספקים בין השאר ייעוץ אישי לכל עובד,
כדי לסייע לו לעבוד בצורה הנכונה והטובה ביותר ובכך להפחית את העומס על הגוף ולמנוע כאבים, דלקות ובעיות שונות. כמו כן, אנו מספקים שירותי ייעוץ ארגונומי גם לחברות שבהן העובדים עסוקים בעבודות פיזיות, שעלולות כמובן גם הן לגרום לבעיות שונות.

מעוניינים במידע נוסף? מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח להשיב על כל שאלה.