הדרכות

הרצאות ארגונומיה לחברות


לרבים נדמה כי העבודה בסביבה משרדית אינה כרוכה במאמצים פיזיים, אך הדבר אינו נכון. גם בעבודה מול מחשב, הגוף שלנו נתון תחת עומסים רבים, שיכולים לגרום לכאבים ,אי נוחות ופגיעות. שינויים בסביבת העבודה והקפדה על מספר כללים פשוטים – יכולים למנוע נזק רב.


מחקרים רבים מלמדים כי כאבים ופגיעות הנגרמים בשל עבודה משרדית ממושכת, פוגעים בתפוקתם של העובדים בצורה משמעותית – וגורמים לחלק לא מבוטל מההיעדרויות ממקום העבודה.


במהלך השנים הרבות בהן אנו מייעצים לחברות בנושאי ארגונומיה, פיתחנו הרצאה לעובדים – בה אנו מעבירים את עיקרי תורת הארגונומיה. ההרצאה יכולה לסייע לכל מי שיושב שעות רבות מול מסך המחשב.


בהרצאה ניגע בנושאים כמו ישיבה נכונה, גובה מסך המחשב הרצוי, מנח הידיים בזמן העבודה, תרגילי גמישות ושחרור – ועוד שלל טיפים לשיפור סביבת העבודה. את הטיפים שיקבלו העובדים, הם יוכלו ליישם במהירות בסביבת העבודה במשרד – וגם בבית, ולחסוך לעצמם כאבים ופגיעות.


ההרצאה מועברת ע"י דלית בן-טובים היועצת הארגונומית והמנהלת המקצועית של חברת ארגו פור יו בע"מ, יועצת הבית של גוגל ישראל. היא הועברה כבר לעשרות חברות בישראל – וזוכה לפידבקים חיוביים רבים מאוד.


רוצים לדעת עוד על ההרצאה ושירותים נוספים שלנו? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר –מוזמנים לקרוא בלינק מכתבי המלצה מלקוחות על הרצאות שהעברנו.