יעוץ ארגונומי

תכנון משרד ארגונומי


עומדים לעצב משרד חדש? משפצים משרד קיים? זה הזמן להקדיש מחשבה לתכנון משרד ארגונומי.


משרד ארגונומי הוא בעל חשיבות קריטית לתפקודם של העובדים ולשמירה על בריאותם לאורך זמן. אנחנו מציעים לחברות, עסקים ומפעלים שירותים מלאים של תכנון משרד ארגונומי - שיעוצב בהתאם לצרכים השונים של החברה. את השירות אנו מספקים ביחד עם מעצבת הפנים יפעת אנג'ל וספק הציוד המשרדי רונן גינת.


משרד ארגונומי יציע לא רק סביבת עבודה יפה ומודרנית אלא גם כזו שתשמור על בריאותם של העובדים. המשרד יבטיח סביבת עבודה מתאימה לעובדים, בעזרת בחירה נכונה של כיסאות ושולחנות, תכנון מרחב עבודה מתאים מבחינת זוויות, גבהים, תאורה ועוד.

 

תכנון משרד ארגונומי – שלבי העבודה


תכנון משרד ארגונומי מתחיל באפיון הצרכים והאתגרים, בהתאם לסוג העבודה שתבוצע במקום, מספר העובדים, מרחב העבודה הנדרש עבורם והציוד שבו הם משתמשים. בהמשך, ביחד עם המעצבים וספקי הציוד, אנו מתחילים בתכנון סקיצות ראשוניות ובהתאם להעדפות הלקוח מייצרים סקיצה מתקדמת בהמחשה תלת מימדית. לאחר האישור הסופי אנו מתחילים בתכנון העיצוב עצמו.


תכנון משרד ארגונומי באמצעותנו מאפשר לבצע את התהליך כולו בזמן קצר ובעלות נמוכה, בזכות שילוב הידע בקרב כל הגורמים המעורבים. תכנון המשרד מראש בצורה נכונה - מבטיח שיפור בתפוקות העובדים לאורך זמן, מגביר את שביעות הרצון שלהם מסביבת העבודה ומסייע לשמור על בריאותם.


לצד השירותים המלאים – ניתן לשכור את שירותינו בשלב התכנון גם כיועצים לתחום הארגונומי, לעבודה לצד המעצבים שלכם. אנו נתרום את חלקנו ואת הידע שצברנו כדי להבטיח שתכנון המשרד אותו אתם מבצעים יהיה ארגונומי.