יעוץ ארגונומי

ייעוץ ארגונומי לחברות


מחקרים רבים מלמדים כי אחת הבעיות הקשות שאיתן מתמודדות חברות בכל רחבי העולם היא כאבים, אי נוחות ופגיעות אורטופדיות מהם סובלים העובדים במקום העבודה (כאבי גב, דלקות ידיים, כאבי ראש ועוד). כאבים אלו גורמים להיעדרויות רבות מהעבודה ופוגעים בתפוקה של העובדים. הטיפול בבעיות מסוג זה, כאשר הן מחריפות, יכול לעלות כסף רב ולייקר בצורה משמעותית את הביטוח לעובדים.

 

כדי לצמצם את ממדי הבעיה ולהקל על העובדים, אנו מספקים שירותים של ייעוץ ארגונומי לחברות. הייעוץ שלנו ניתן במקום העבודה עצמו. אנו מסייעים לעובדים להתאים את סביבת העבודה לצרכים שלהם בצורה המיטבית, ומייעצים להם כיצד לעבוד נכון.


ייעוץ ארגונומי – למי זה מתאים?


ייעוץ ארגונומי מתאים למגוון רחב של עסקים - החל מחברות בהן עובדים במשרד מול מחשב ועד למפעלים וחברות תעשייה שבהן מתבצעת עבודה פיזית.


הייעוץ הארגונומי שלנו מסייע לשפר את סביבת העבודה בכל ההיבטים: החל מסידור נכון של צורת הישיבה בהתאם לציוד הקיים (גובה ישיבה נכון, מיקום נכון של המסך, המקלדת והעכבר) דרך תרגילים שניתן לעשות במהלך יום העבודה,– ועד לתחושת נוחות מרבית של העובד.


שרות הייעוץ הארגונומי מקבל בסקרי שביעות רצון בקרב העובדים את הציון הגבוה ביותר מבין פעילויות הרווחה.


אנו מספקים שירותים של יעוץ ארגונומי אישי לעובדים, הרצאות כלליות, הדרכות של נאמני ארגונומיה ועוד. מעוניינים במידע נוסף על ייעוץ ארגונומי לחברות? מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.